Rēķinu izrakstīšanas sistēma, kas atšķiras no pārējām

Latvijas tirgū ir daudz dažādu grāmatvedības, lietvedības un rēķinu izrakstīšanas programmu. Grāmatvedības programmas ir universālās, jo tas piedāvā gan grāmatvedības kārtošanu, gan dokumentu kārtošanu. Grāmatvedības programmas ir pārāk sarežģītas un dārgas priekš uzņēmēja, kurš grib tikai izrakstīt rēķinus. Mazi uzņēmumiem parasti nav grāmatveža darbinieku vidū, tāpēc rēķini un citi dokumenti jāmāk kārtot pašiem. Te uzņēmējam arī noderēs rēķinu izrakstīšanas sistēma, kas ļauj ātri un viegli izrakstīt rēķinu, reģistrēt ienākošus maksājumus, glābāt datus par klientiem un precēm vai pakalpojumiem.

Jaunums tirgū ir rēķinu uzskaites sistēma Billflip. Galvena programmas atšķirība ir viegla lietošana, kas nav apgrūtināta ar nevajadzīgām funkcijām. Programmu var lietot jebkurš cilvēks bez iepriekšējas apmācības. Programma visvairāk der pašnodarbinātām personām, individuālajiem komersantiem un maziem uzņēmumiem. Pat mazs uzņēmums ir nopelnījis smukus rēķinus, ko var uztaisīt ar Billflip. Kad uzņēmuma rēķini izskatās profesionāli, klienti nopietnāk uztver tādu sadarbības partneri.

Vēl no Billflip priekšrocībām var minēt iespēju automātiski izveidot un nosūtīt klientam rēķinu. Šī funkcija saucās „regulārie rēķini”. Ja, piemēram, uzņēmums sniedz regulāri pakalpojumus, tad programmā var definēt pakalpojumu, uzstādīt regularitāti un programma pati ģenerēs un sūtīs rēķinu uzņēmuma klientiem. Programmai ir dažādas funkcijas, kas ir izveidotas ar mērķi atvieglot uzņēmējam ikdienas darbu veikšanu. Billflip palīdz ietaupīt laiku, ko uzņēmēji var veltīt savas saimnieciskas darbības attīstībai.

10 Nov 2010